1551 N CARPENTER RD

TITUSVILLE, Florida 32796 · Brevard County · Parcel 21 3530-00-280

$358 610
Assessed Value
$411 930
Market Value
Annual Tax
$333 610
Taxable Value
Ownership
OwnerWilliams Lawanda
Mailing Address1551 N Carpenter RD Titusville FL 32796
Property Details
Year Built1995
Living Area3 994 sq ft
Lot Size65 340 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$59 400
Just (Market) Value$411 930
Assessed Value$358 610
Exemptions-$25 000
Taxable Value$333 610
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $100 11
1 de junio de 2024 11